Betper Sosyal Medya

Betper Sosyal Medya Kayar ekranın anında altında ise işletmenin oyun menüleri çok büyük olacak şekilde geliştirilmiştir. Tek bir tıklama ile girişi anında gerçekleştirebilirsiniz. Sayfanın en altında ise sosyal medya hesaplarının logoları, firma bulguları, destek, hakkımızda seksiyonları bulunmaktadır. Masaüstü manzarada bulunduğu gibi turuncu ve lacivert renkler öne çıkmaktadır.

Betper kayıt, siteden oluşturulan üyelik alma adımıdır. Firmanın onlarca değişik oyun seksiyonuna katılım amacıyla bu prosedürün kesinlikle tamamlanması lüzum etmektedir. Betper kayıt vakitlini başlatacak olan bireylerin şunları çok iyi bir biçimde bilmesi lüzum etmektedir;

18 yaşını doldurmamış olan bireylerin siteden hesap açmaları gibi bir hal söz hususu değildir. Sorumlu bahis ilkeleri kapsamında bu yasaklanmıştır. Yaşı tutmadığı durumda bu prosedürü yapan bir şahsın hali gizlemesi mümkün olmaz. Çünkü para çekimi esnasında belge istenir. Aynı vakitte vatandaşlık numarasının bulunması da lüzum ediyor. Hatta Betper üyelik adımında bu bilginin yazılması koşuldur.

Çoklu olarak tanınan aniden çok hesap açma prosedürüne hiçbir şekilde müsaade edilmez. Her üyenin tek bir üyelik alma hakkı bulunmaktadır.

Betper Sosyal Medya

Kayıt Alanına Erişim: Betper sitesine üye olmak amacıyla lüzum mobil lüzumsa bilgisayar üzerinden çevrimiçi olmak mecburiyetindesiniz. Bunun sonrasında üstte sağ doğrultuda üye ol ismindeki bir buton anında ilgisini çekecektir. Üstüne bir kere tıklayın. Yeni ve beyaz renge sahip pencere açılır. Doldurulacak olan değişik yerler sahip olunandır. Gereken bulguları alakalı şekilde yazmanız son derece ehemmiyetlidir. Bunu sağlayarak hesabınızı açabilirsiniz.

Üyelik İçin Bilgi Verme: Betper bonus hesap açma prosedürünün problemsiz olabilmesi amacıyla dilenen bütün bulguları yazın. İlk olarak kullanıcı isminizi buradan oluşturun. Sonrasında ise kimlikte ifade edildiği gibi isminizi girin. Soy isminizi yazmayı unutmayın. Doğum tarihi evresinde ise yazılması lüzumen üç adet bilgi bulunmaktadır. Bunlar gün, ay ve yıldır. Cinsiyet seçiminin gene buradan yapılması koşuldur.

Bunların sonrasında ikinci kısma geçerek devam edin. Ülke Türkiye olarak otomatik bir biçimde seçilmiştir. Hemen altında kent butonu yer alır. Yaşamış bulunduğunuz kentin ismini girin. Adres bulgularını son derece alakalı bir biçimde eklemeyi unutmayın. Dil Türkçe para birimi ise TRY olarak kaydedilmiştir. Dileyen şahıslar alakalı alan üzerinde değişiklik yapabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*