Betper Para Çekme

Betper para çekme prosedürleri, resmi sitenin sağlamış bulunduğu özel emniyet altyapısı vasıtası ile yalın bir biçimde tamamlanır. Betper para çekme esnasında ilgi edilecekler şu şekildedir; Paranın çekimi amacıyla firmanın sunmuş bulunduğu Papara ya da banka havalesi tekniklerini kullanmak mecburiyetindesiniz.

Betper para çekim limiti en az olarak 200 TL şeklindedir. Bu iki teknik amacıyla de geçerlidir. Tek bir kerede ise 40000 TL tutarındaki çekime izin veriliyor.  Fakat bunun amacıyla yatırımın en az 2500 TL olması lüzum etmektedir.

Betper slot para çekim zamanı ise en az 30 en çok 1 saat olarak tanımlanmıştır. Çapraz tekniklerin kullanılması hiçbir şekilde söz hususu değildir.

Betper Para Çekme

Banka Havalesi ile Para Çekimi: Betper Para Çekme Seçenekleri, sitesinden para çekimi prosedürlerini banka havalesi vasıtası ile en kısa vakit içerisinde yapabilirsiniz. Bunun amacıyla izlenecek olan yol ise çok açıktır. İlk olarak bet firmasının resmî sitesine giriş prosedürünü gerçekleştirin. Daha sonra hesabım alanına bir kere tıklayın. Burada para çekme teknikleri sahip olunandır. Banka havalesinin kullanılması adına buradan devam edin. Karşınıza doldurulması lüzumen birtakım kutucuklar çıkacaktır.

İlk olarak isminizi ve soy isminizi yazın. Kimlik kartında bulunduğu gibi bunu belirtin. Bunun sonrasında ise T.C. kimlik numarasının alakalı şekilde eklenmesi lüzum etmektedir. Hangi hesaba parayı çekmek istiyorsanız onun bulgularını girin. Bankanın ismini, şube kodunu Betper yardım yazın. Hesap numarasını ekleyin. Miktarın doğru bir biçimde tanımlanmasının sonrasında gönder butonu ile paranızı alın.

Papara ile Para Çekimi

Firmanın resmi sayfasından para çekimini aynı vakitte Papara tekniğiyle de gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler süratli olmasının yanı sıra hiçbir şekilde komplike değildir. Bunun amacıyla anında firmanın resmi sayfasında çevrimiçi olun. Sonrasında para çekim alanına gelin. Papara tekniğinin üzerine tıklanmasının sonrasında kesinlikle lüzumlu olan bulguları alakalı şekilde yazın. Hem kimlik hem de özel olarak size tanımlanmış Papara bulgularının girilmesi lüzum etmektedir. Çekim limitleri kapsamında seviyesin tanımlanmasından sonra vakitçe bitirin.

Para çekim prosedürleri hususu ile alakalı işletmenin bir mesele çıkarması kesinlikle söz hususu değildir. Genellikle firmaya dair yapılmış olan yorumlara baktığımız zaman bunu anlayabiliriz. Merak edilen hususların başında ise büronun bir belge isteğinin olup olmadığı gelmektedir. Bu noktada evrak yollamak koşuldur. İlk çekimlerde bu tür bir kural söz hususudur.

1 geri izleme / bildirim

  1. Betper Adres - Betper Giriş Adresi Para çekme yöntemleri

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*