Betper’e Nasıl Kayıt Olunur?

Betper’e Nasıl Kayıt Olunur?

Betper’e Nasıl Kayıt Olunur? kayıt olma vakasını burada anlatmaktayız. Betper’in sahip bulunduğu bütün imkânlardan yararlanmak açısından da tek yapmanız gereken şey Betper kayıt işlemlerini tamamlamak olmalı. Bu işlemler son derece kolay bir şekilde ilerlemektedir. Bunun için ilk önce sitenin güncel ana sayfasına geçiş yapmalısınız. Sonrası ise birkaç önemli aşaması aksiliksiz bir şekilde atarak gerçekleşebilecek amalara sahip.

Betper ana sayfasının sağ üst köşesinde büyük harflerle ‘’AN ÜYE OL’’ bölümü bulunuyordur. Bu bölümü tıklar tıklamaz da karşınıza doldurmanız gereken bir üyelik giriş formu çıkacak. Önemli ola şey de zaten bu formdaki boş bölümleri kendi bilgileriniz ile kusursuz bir şekilde doldurmanız olmalı.

Betper üyelik formu ikiye ayrılmaktadır. Bunlar Kişisel Bilgiler ve Hesap Bilgileri olmaktadır. Her iki kısımda da dolduracağınız detaylar her vakit önemlidir. Örneğin şahsi bilgiler bölümünde sizler; cinsiyetiniz, ad, soyad, ülke, adresiniz, yaşadığınız şehir, posta kodu, doğum tarihi, e posta adresiniz ve cep telefonu numaranızı kusursuz bir şekilde belirtmelisiniz. Trendbet Bu bilgileri kusursuz bir şekilde belirtmeniz gerekliliğini vurgulamamızdaki etmen ise, site ilerleyen vakit kazanacağınız paraları aksiliksiz bir şekilde hesaplarınıza transfer konusu ile alakalı bu bilgilerin gerçekçi olup olmadığını denetim eden. Aksi bir durumda ise parayı kazanmış olsanız bile hesaplarınıza transferiniz mümkün hale gelemeyebilir. İşte bu niçinden kaynaklı kendi şahsi bilgilerinizi kusursuz olacak şekilde doldurmanız sizler açısından her vakit ilerleyen dönemler için garantici bir referansa dönüşecektir Betper’te.

Bütün bunların yanı sıra hesap bilgiler alanı da Betper üyelik işlemleri sırasında ilgi etmeniz gereken alanları meydana getirmektedir. Sitedeki üyeliğiniz vakitsizce kullanmanız gereken kullanıcı adı ve şifreniz bu alanda oluşturulacak. Aynı vakitte da güvenlik sorusunun seçimi ile para biriminizi de burada seçmiş olacaksınız. Bütün bunların yanı sıra saklılık sözleşmesi ve üyelik sözleşmesini de okuyup onayladığınız vakit, Süper bahis sizin kayıt sırasında açıkladığınız e – posta adresinize bir aktivasyon linki gönderecektir. Bu linkin üzerini tıklayarak kolaylikla üyeliğinizi aktif hale getirebilir, Betper imkânlarından yararlanmaya da başlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*