Betper Para Yatırma Yöntemleri

Betper Para Yatırma Yöntemleri

Betper Para Yatırma Yöntemleri yılında Betper yayın hayatına başlarken Luckyland Gaming firması ile iş birliğine giderek alt yapı bakımından hem güvenilir hem de görsel açıdan kaliteli bir platform oluşturmuş. Bilgisayar versiyonunda yakalamış var olduğu şöhreti aynı zamanki mobil sitede de devam ettiriyor. Betper mobil seçenekleri iPhone, Android, Windows Phone işlemcilerine uygun olarak türlendiriliyor.

Betper Yatırım

Betper yatırım teknikleri arasında havale, online ödeme sistemleri, kredi kartı ve kripto para tekniklerine yer vermiştir. Hesabınıza yatırım yapmak için kendi adınıza açılan hesapları kullanmanız istenir. Yatırım limitleri ve kuralları doğrultusunda yapacağınız ödemeler 15 dakika ortamında hesabınıza Betper Para Yatırma Yöntemleri aktarılır. Betper yatırım teknikleri arasında yer alan tekniklerin tümünü kullanabilirsiniz.

Papara ile Para Yatırma: Papara hızlı ve basit yatırım yapabileceğiniz online ödeme sistemidir. Bu yöntemi kullanarak ödeme yapmak için ilk önce papara hesabı oluşturmanız gerekiyor. Papara hesabını resmî sitesinden kısa sürede oluşturabilirsiniz. Papara sitesine giriş yaparak hesap oluştur butonuna tıklayabilirsiniz. Kayıt olmak için telefon numarası, E-posta adresi ve sosyal paylaşım ağlarını kullanabilirsiniz.

Papara hesabınızı oluşturduktan sonra siteye yatırım yapmak için para aktarımı yapabilirsiniz. Havale/EFT tekniklerini kullanarak papara hesabınıza para yatırabilirsiniz. Betper yatırımı yapmak için hesabınıza giriş yaparak para yatır butonuna tıklayın. Kullanabileceğiniz ödeme teknikleri arasından papara yöntemini seçerek yatırım formunu açabilirsiniz. Formda istenen papara hesap bilgileri ve tutar girdikten sonra onay vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Cepbank ile Para Yatırma: Cepbank yöntemi ile yatırım yapmak için internet uygulaması belirleme edilen tüm banka hesaplarını kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üstünden para gönderme sayfasını açarak formu doldurmanız gerekiyor. Daha sonra Betper hesabınızdan yatırım formunu açarak kimlik numarası ile işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Para Yatırma: Mastercard ve VISA kart ile siteye günün her sürecinde yatırım yapabilirsiniz. Para yatırma seçenekleri arasından kredi kartı yöntemine tıklayarak yatırım formunu açabilirsiniz. Yatırım formunda kredi kartı numarası, CVC kodu, kart sahibi ve tutar bilgilerini doğru şekilde girdikten sonra onay verin. SMS yolu ile gönderilen güvenlik kodunu sitede açılan ekrana yazarak yatırım yapabilirsiniz.

Btc ile Para Yatırma: btc siteye yatırım yapmak için kullanabileceğiniz tek kullanımlık sanal karttır. Güvenilir bir ödeme yöntemi belirleme edilen sanal kartları btc resmî sitesinden satın alabilirsiniz. Sanal kartlar 15 Euro, 50 Euro gibi farklı tutarlarda satılır. Kart satın aldıktan sonra tüm bilgileri SMS Betper yolu ile gönderilir. Btc kart satın almak için resmî sitesinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Satın aldığınız sanal kartla yatırım yapmak için hesabınıza giriş yapın ve para yatırma teknikleri arasından btc yöntemini seçin. Yatırım formunda kart bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. 16 haneli güvenlik kodunu yatırım formuna girdikten sonra onay vererek yatırım yapabilirsiniz. Sanal kartlar tek kullanımlık var olduğu için aynı kartla ikinci kez işlem yapamazsınız.

Bitcoin ile Para Yatırma: Bitcoin online ödeme yapmak için kullanabileceğiniz dijital para değeridir. Bitcoin resmî sitesinden kendi adınıza bir hesap oluşturarak Bitcoin satın alabilirsiniz. Betper hesabınıza giriş yaparak Bitcoin yöntemini seçebilir ve yatırım yapabilirsiniz. Yatırım formunda Bitcoin cüzdan numarasını girmeniz gerekiyor. Cüzdan numarasını Bitcoin hesabınız bulabilir ve kopyalayarak yatırım formuna yapıştırabilirsiniz.

QR Kod ile Para Yatırma: QR kod ile mobil uygulaması belirleme edilen tüm banka hesaplarını kullanarak yatırım yapabilirsiniz. Mobil uygulama üstünden QR kod ile para gönderme sayfasını açarak formu doldurabilirsiniz. Sitede açacağınız yatırım formunda kod ekranı açılacaktır. Telefon kamerası ile kodu eşleştirmeniz ardındanda işleminiz onaylanır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*